> > > > >

Server not responding with this plugin

Сообщения
3
Рейтинг
0
#1
Ошибка
Sever not responding with [KZ] AntiCheat 1.0 i dont have error logs
C++
ОС
Linux
Amx Mod X
AMX Mod X 1.8.3-dev+5073
C++
Билд
ReHLDS version: 3.4.0.654-dev
C++
ReGamedll
ReGameDLL build: 02:21:06 Jul 21 2016 (0.2.128)
ReGameDLL API version 4.1
C++
Версия Metamod
Metamod v1.21-am 2013-03-15 (5:13)
C++
Список метамодулей
[ 1] AMX Mod X RUN - amxmodx_mm_i386. v1.8.3-d ini Start ANY 
[ 2] Reunion RUN - reunion_mm_i386. v0.1.75 ini Start Never
[ 3] VoiceTranscoder RUN - VoiceTranscoder. v2017RC3 ini ANY ANY
[ 4] Rechecker RUN - rechecker_mm_i38 v2.5 ini Chlvl ANY
[ 5] ReAuthCheck RUN - reauthcheck_mm_i v0.1.6 ini Start Never
[ 6] ReAPI RUN - reapi_amxx_i386. v5.1.0.1 ini ANY Never
[ 7] Ham Sandwich (u RUN - hamsandwich_amxx v1.4 pl1 ANY ANY
[ 8] CSX RUN - csx_amxx_i386.so v1.8.3-d pl1 ANY ANY
[ 9] FakeMeta RUN - fakemeta_amxx_i3 v1.8.3-d pl1 ANY ANY
[10] Engine RUN - engine_amxx_i386 v1.8.3-d pl1 ANY ANY
[11] CStrike RUN - cstrike_amxx_i38 v1.8.3-d pl1 ANY ANY
[12] MySQL RUN - mysql_amxx_i386. v1.8.3-d pl1 ANY ANY
[13] GeoIP RUN - geoip_amxx_i386. v1.8.3-d pl1 ANY ANY
[14] Fun RUN - fun_amxx_i386.so v1.8.3-d pl1 ANY ANY
C++
Список плагинов
[ 1] xSteam Virus Search 1.2 Grzegorz 1s1k_virus_scan running 
[ 2] AMXBans Core Gm 1.5.1 GmStaff & xPaw amxbans_core.am running
[ 3] AMXBans Main Gm 1.5.1 GmStaff, xPaw, ~ amxbans_main.am running
[ 4] Admin Commands 1.8.2 AMXX Dev Team admincmd.amxx running
[ 5] Admin Help 1.8.3-dev+ AMXX Dev Team adminhelp.amxx running
[ 6] Slots Reservation 1.8.3-dev+ AMXX Dev Team adminslots.amxx running
[ 7] Multi-Lingual System 1.8.3-dev+ AMXX Dev Team multilingual.am running
[ 8] Menus Front-End 1.8.3-dev+ AMXX Dev Team menufront.amxx running
[ 9] Commands Menu 1.8.3-dev+ AMXX Dev Team cmdmenu.amxx running
[ 10] Players Menu 1.8.2 AMXX Dev Team plmenu.amxx running
[ 11] Maps Menu 1.8.2 AMXX Dev Team mapsmenu.amxx running
[ 12] Plugin Menu 1.8.3-dev+ AMXX Dev Team pluginmenu.amxx running
[ 13] Admin Chat 1.8.2 AMXX Dev Team adminchat.amxx running
[ 14] Anti Flood 1.8.3-dev+ AMXX Dev Team antiflood.amxx running
[ 15] Scrolling Message 1.8.3-dev+ AMXX Dev Team scrollmsg.amxx running
[ 16] Info. Messages 1.8.3-dev+ AMXX Dev Team imessage.amxx running
[ 17] Admin Votes 1.8.3-dev+ AMXX Dev Team adminvote.amxx running
[ 18] NextMap 1.8.3-dev+ AMXX Dev Team nextmap.amxx running
[ 19] Nextmap Chooser 1.8.3-dev+ AMXX Dev Team mapchooser.amxx running
[ 20] TimeLeft 1.8.3-dev+ AMXX Dev Team timeleft.amxx running
[ 21] Pause Plugins 1.8.3-dev+ AMXX Dev Team pausecfg.amxx running
[ 22] Stats Configuration 1.8.3-dev+ AMXX Dev Team statscfg.amxx running
[ 23] StatsX 1.8.3-dev+ AMXX Dev Team statsx.amxx running
[ 24] ColorChat 0.2.1 ConnorMcLeod colorchat.amxx running
[ 25] JumpStats 2.51 BorJomi uq_jumpstats_v2 running
[ 26] Tops_JumpStats 2.51 BorJomi uq_jumpstats_to running
[ 27] Stats Auto Reset 1.0 Leo_[BH] stats_auto_rese running
[ 28] HideNSeek 1.0 xPaw hns.amxx running
[ 29] Team Join Management 0.3 Exolent team_join.amxx running
[ 30] All Chat 1.1 Ian Cammarata allchat2.amxx running
[ 31] Allow round finish 1.0.2 EKS & Sn!ff3r Allow_round_fin running
[ 32] IPLog 1.0 RaYden iplog.amxx running
[ 33] Czat log 0.1 Miczu czat_log.amxx running
[ 34] Autoresponder/Advertis 0.5 MaximusBrood ad_manager.amxx running
[ 35] MOTD Commands 1.2 OciXCrom crx_motdcommand running
[ 36] Killed by (CS:S / CS:G 1.1 Xalus AMXX-killedby.a running
[ 37] FrostNade 1.2 author FrostNade.amxx running
[ 38] mute menu 1.0 cheap_suit mutemenu.amxx running
[ 39] User-Tag Prefix 2.2 Natsheh Prefixy.amxx running
[ 40] Legit ustawienia 1.0 CUT KZ v3ko PoprawneUstawie running
[ 41] Block Return 666 Garey & edited b antyblock.amxx running
[ 42] Resp za kille 1.0 Qu-oT RespZaKille.amx running
[ 43] Instant AutoTeamBalanc 1.2.0 ConnorMcLeod instant_autotea running
[ 44] Entity Remover 0.4 Exolent entity_remover. running
[ 45] SpecInfo KBDTeam.pl Ian Cammarata specinfo.amxx running
[ 46] Pokazywanie info na sp 6.6.7 Stenziu suczki informacjenaspe running
[ 47] HideKnife 6.66 cyby&edited by S hide_knifeDLACT running
[ 48] EdgeBug Stats 2.2 [+JB] xPaw BugStats.amxx running
[ 49] new 1.0 user demorecorder.am running
[ 50] Spawn Protection 7.0 Peli spawnprotection running
[ 51] Gag System 1.1 TheRedShoko @ AM gag_system.amxx running
[ 52] No retry 1.16 Priski AntyRC.amxx running
[ 53] AFK KiSSS 3.0.0 Beta Isobold afkkisss.amxx running
[ 54] Revive System 1.0 Blizzards Revive-System.a running
[ 55] Hide Server Cvars 1.0 DJ_WEST hide_cvars.amxx running
[ 56] Short Nade 1.0 Grzyboo shortnade.amxx running
[ 57] DeagsMapManager 3.23 Deags/AMXX Commu deagsmapmanager running
[ 58] HudTextArgs Blocker 1.1 joaquimandrade hudTextArgsBloc running
[ 59] Pain Shock Free 0.0.1 ConnorMcLeod slow_knife.amxx running
[ 60] rAntiCheat 1.7 Ranarrr AC#1.amxx running
[ 61] AC#3 666 Stenziu AC#3.amxx running
[ 62] Anti-developer 1.0 NeuTroN aka Mene anty_fpsy.amxx running
[ 63] Anti-Cheat 2.0 Sideways Edition anticheat_test. running
[ 64] Hack blocker 4.1.0 sasske FuckHackers.amx running
[ 65] Anty CT-Shield 1.1 Sn!ff3r anty_ct_shield. running
[ 66] AMXBans Freeze 1.0 |PJ|ShOrTy amxbans_freeze. running
[ 67] AMXBans Flagged 1.0.3 AMXBans Dev Team amxbans_flagged running
[ 68] AMXBans: Screens 0.4 GmStaff amxbans_ssban.a running
Список модулей
[ 1] Ham Sandwich (updated) 1.4 AMX Mod X Dev Team running 
[ 2] CSX 1.8.3-dev+ AMX Mod X Dev Team running
[ 3] FakeMeta 1.8.3-dev+ AMX Mod X Dev Team running
[ 4] Engine 1.8.3-dev+ AMX Mod X Dev Team running
[ 5] CStrike 1.8.3-dev+ AMX Mod X Dev Team running
[ 6] MySQL 1.8.3-dev+ AMX Mod X Dev Team running
[ 7] GeoIP 1.8.3-dev+ AMX Mod X Dev Team running
[ 8] Fun 1.8.3-dev+ AMX Mod X Dev Team running
[ 9] nVault 1.8.3-dev+ AMX Mod X Dev Team running
[10] RegEx 1.8.3-dev+ AMX Mod X Dev Team running
C++
nie mogę uruchomić serwera z tą wtyczką? Mogę go uruchomić sieci LAN, a nie online: /
Nie mam dzienników błędów
[User = 16] [/ fantom użytkownik] Człowiek na TYLKO Z1 Wtyczki uruchamiam ISC TYLKO na serwerze i nie nie moge odpowiedzieć serwerowi, wiec Dlaczego potrzebujesz Wszystkich moich wtyczek!

/home/servers/bin/games/CS_1.6.sh: line 66: 18993 Segmentation fault LD_LIBRARY_PATH=".:bin" start-stop-daemon --start --chuid $USER:$GROUP -m --pidfile $PID_FILE --chdir $USER_DIR/$BIN_DIR --exec $USER_DIR/$BIN_DIR/$BIN_NAME -- $GAME_PARAMS
 
Последнее редактирование:
 
> > > > >